Kitąmet išmaniųjų telefonų rinkos laukia permainos


Kitais metais išmaniųjų telefonų populiarumą labiausiai lems didelė biudžetinių ir vidutinio lygio mobilių įrenginių paklausa besivystančiose šalyse, prognozuoja analitikai iš kompanijos Digitimes Research. Tai bus labai patogu tiems gamintojams, kurie atitinkamuose regionuose yra gerai žinomi, o kartu turi tikrai platų nebrangių išmaniųjų telefonų asortimentą.

Ekspertai mano, jog tai lems permainas išmaniųjų telefonų tiekėjų sąraše. Antra vertus, dabartiniai šios rinkos lyderiai išliks savo vietose. Aišku, kalbama apie amerikiečių Apple ir korėjiečių Samsung Electronics. Antra vertus, trečia, ketvirta ir penkta pozicijos jau atiduodamos tokioms kompanijoms, kaip japonų Sony bei kinų Huawei ir ZTE. Šios trijulės pozicijos skirsis labai nežymiai, tad galima tikėtis tikrai aršios konkurencijos.

Nemažai dėmesio ekspertai skyrė ir kinų kompanijos Lenovo perspektyvoms. Kitais metais Lenovo turėtų užimti 10 vietą pasaulinėje išmaniųjų telefonų rinkoje (beje, bus aplenkta šiuo metu Google priklausanti Motorola Mobility), tuo tarpu 2014 m. kinų kompanija turėtų pakilti iki 6 vietos. Savo ruožtu, taivaniečių HTC išsaugos savo 7 poziciją, korėjiečių LG įsitvirtins aštuntoje, tuo tarpu negalinti nekristi suomių Nokia bei  po truputį bent jau akcijų rinkoje atsigaunanti kanadiečių RIM užbaigs dešimtuką.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos