Kinijoje krovimosi metu užsidegė Google Nexus 7


Kompanija Qualcomm, norėdama pabrėžti savo 28 nm procesorių „šaltą charakterį“, ant išmaniųjų telefonų bandė ištirpdyti sviesto gabaliuką. Savaime suprantame, išmanieji telefonai su konkurentų sprendimais buvo daug karštesni, todėl sviestas lydėsi tarsi keptuvėje. Aišku, iškepti tuomet niekas nieko nebandė, tačiau šį kartą vienas iš Kinijos vartotojų tai galėjo sėkmingai padaryti su savo planšetiniu kompiuteriu Google Nexus 7. Naujiena tiesiogine to žodžio prasme tapo karšta ir netgi deginanti – planšetinis kompiuteris krovimosi metu savaime užsidegė.

Karštas pyragėlis iš tikrųjų parodė, kad jis karštas ne veltui

Nelaimėlis viename iš kinų forumų pasakojo, kaip jis eilinį kartą prie planšetinio kompiuterio prijungė originalų pakrovėją, kuris buvo pateiktas komplekte. Tačiau netikėtai mobilus įrenginys ėmė rūkti, o po kelių sekundžių nugarinė dalis tiesiog ėmė lydytis. Kas iš tikrųjų nutiko, pasakyti sunku – tai galėjo būti tiek pakrovėjo, tiek baterijos brokas, o galbūt susidūrėme su įtampos svyrimais.  Tačiau faktas lieka faktu – kinas savo planšete daugiau pasinaudoti tikrai negalės.

Skirtingai nei Apple produkcijos atveju, Nexus 7 gamintojas – kompanija ASUSTek Computer – iš karto sureagavo į minėtą incidentą: nukentėjusiam savininkui iš karto buvo pasiūlytas naujas Nexus 7 be papildomo incidento tyrimo. Savo ruožtu, vėliau kinų forumuose pasklido gandai netgi apie Google susidomėjimą šiuo incidentu (vis tik, ji taip pat yra Nexus 7 bendraautorė, kartu su ASUS): neva paieškos gigantas nelaimėliui kaip kompensaciją įteikė papildytos realybės akinius Google Glass. Tiesa, vėliau kompanijos ASUS atstovai paneigė šį gandą, pavadinusi tai kinų humoro išraiška.

Vienas komentaras

  1. Saulius parašė:

    Kiba vel i mikrobange idejo 😀


Kitos kategorijos naujienos