Kraupus projekto Outlast vaizdo klipas


Bus tamsu, nors į akį durk, o ten jau mūsų lauks ne itin svetingi ligoninės pacientai

Studija Red Barrels publikavo žaidybinį siaubo žanro projekto Outlast vaizdo klipą. Sprendžiant iš jo, kūrėjams gavosi gana įdomi žaidimo Silent Hill variacija.

Žaidimo siužetas pasakoja, kaip 1945 m. JAV Vyriausybė pasamdė eilę vokiečių mokslininkų, kurie dirba prie slapto projekto. Jie eksperimentavo su psichiatrinės ligoninės pacientais. 1967 m. trys ligoninės daktarai buvo nužudyti vieno iš pacientų, ir ligoninė buvo uždaryta. Mūsų laikais šią kraupią lokacija nusprendė aplankyti pagrindinis Outlast herojus.

Sprendžiant iš vaizdo klipo, žaidėjas apskritai neturi jokio ginklo. Nuo vietos psichų, kurie per klaidą atsidūrė ligoninėje, žaidėjams teks bėgioti ir slėptis. Kitokiu atveju su pagrindiniu herojumi atsitiks lygiai taip pat, kaip ir su tuo policininku, kuris buvo aptiktas koridoriuose.

Siaubą bandys įvaryti ir tas faktas, jog tamsiuose koridoriuose herojus apskritai negalės nieko pamatyti. Kas kažkas pasimatytų, reikės įjungti kamerą su naktinio matymo režimu. Žaidimas atrodo tikrai neblogai, o kartu žada tapti vertu konkurentu projektui Amnesia.

Vienas komentaras

  1. Saulius parašė:

    Video visai patiko.. 😉


Kitos kategorijos naujienos