Pasirodė PC skirta LEGO Lord of the Rings demo versija


O štai ir polipropileninis Gendolfas su savo polipropilenine barzda…

„Žiedų valdovas“ pavirto į kompiuterinį LEGO žaidimą, o už tokį malonumą reikėtų dėkoti studijai Traveller’s Tales, kuri užsiima panašiomis „machinacijomis“.

Jei vis dar nesiryžtate pirkiniui, galite pačiupinti demonstracinę versiją, kuri ką tik tapo prieinama PC platformų savininkams. Parsisiųsti demo galima iš projekto puslapio. Jums bus pasiūlyti keli lygiai, teks išmokti valdymo abėcėlės, taip pat išspręsti keletą nesudėtingų galvosūkių. Europoje žaidimo pardavimų startas jau ne už kalnų: LEGO Lord of the Rings pasirodys lapkričio 23 d., bus palaikomos visos aktualios platformos – PlayStation Vita, Nintendo 3DS ir DS, PlayStation 3, Xbox 360 ir PC.

Kalbama, jog istorija bus panaši į tuos įvykius, kuriuos matėme Peter Jackson sukurtoje kino trilogijoje. Siužetas suskirstytas į skyrius ir šiek tiek pakoreguotas, kaip ir dera žaidimui. Tačiau užduotis liks ta pati: gauti Žiedą, išvengti susitikimų su orkais ir kitais Saurono blogiukais, vėliau su Žiedu atvykti pas Orodruiną ir sunaikinti jį. Žaidimo metu rinksite konstruktoriaus kaladėles, įrenginėsite nedidelius įrengimus (aišku, bus ir didelių), o taip pat kombinuosite personažų sugebėjimus, kad būtų galima lengviau išspręsti kūrėjų išmėtytus galvosūkius.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos