AT&T parduoda Nokia Lumia 920 už $450 be sutarties


Informacija apie tai, jog operatorius AT&T siūlo išmaniuosius telefonus Nokia Lumia 820 ir Nokia Lumia 920 atitinkamai už $50 ir $100, negalėjo iš esmės atsakyti į klausimą, kaip agresyviai yra nusiteikusi Nokia ir jos partnerė Microsoft, kurios nori kuo didesnio Windows Phone išmaniųjų telefonų populiarumo. Vis tik prieš tai buvo kalbama apie kainas, sudarant su operatoriumi sutartį tam tikram laikotarpiui. Patikslinsime, jog Apple iPhone 5 su dviejų metų sutartimi kainuoja $200.

Vis tik nauja informacija, kurios šaltiniu tapo pats mobiliojo ryšio operatorius, pašalina nežinią: kompanijos AT&T puslapyje išmanusis telefonas Nokia Lumia 920 be sutarties kainuoja $449,99 (~ 1215 lt). Palyginimui: Samsung Galaxy S III amerikiečių rinkoje kainuoja apie $100 brangiau, o naujasis Apple iPhone 5 –visais $200.

Patikslinsime, jog išmanusis telefonas Nokia Lumia 920 vis tiek yra „pririštas“ prie AT&T mobiliojo ryšio tinklų ir siūlo galimybę sudaryti sutartį ateityje (aišku, yra techninių galimybių nuimti priverstinį „pririšimą“)

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos