Mass Effect 4 bus naudojas varikliukas Frostbyte 2


BioWare Montreal komanda ruošiasi naujiems iššūkiams su Mass Effect 4

Kiek anksčiau jau rašėme, jog kompanija BioWare jau darbuojasi prie ketvirtos Mass Effect dalies, taip pat žinome, kad kitose Mass Effect dalyse pagrindinį vaidmenį atliks visiškai kitas personažas, ir ten nebus „antrojo Šepardo, galaktikos išgelbėtojo“ bei  panašių štampų. Dabar gi oficialiame kompanijos tinklaraštyje pranešta, kad projektas kodiniu pavadinimu Mass Effect 4 naudos varikliuką DICE Frostbyte 2, kurį Electronic Arts pavaldžios studijos ima naudoti praktiškai visų žanrų žaidimuose.

BioWare Montreal vadovo Yanick Roy teigimu, naujasis projektas bus kuriamas, remiantis „pagarba“ buvusioms žaidimo dalims. Ką gi tai galėtų reikšti, matyt, sužinosime kiek vėliau.

Iki šiol Mass Effect 4 žanras išlieka paslaptyje, tačiau nemažai gandų teigia, kad ketvirtos dalies kūrime dalyvaus tas pats kūrėjų branduolys, kurie puikiai darbavosi ir prie pirmų dviejų žaidimo dalių. Taigi jau dabar galima nujausti tiek žanrą, tiek siužetą, kuriame greičiausiai vėl būsime nusiųsti tyrinėti didžiulių galaktikų ir kitokių nei žmonės rasių. Visa tai bus „suprieskoniuota“ įdomiu siužetu ir jau ne vienerius metus skaičiuojančia žaidimo visata. Pabaigai reikėtų pasakyti, jog dabar Mass Effect 4 kūrėjų komanda ieško naujų darbuotojų, kurie turėtų papildyti nuotraukoje pavaizduotą branduolį ir prisidėti prie naujos populiarios žaidimų serijos dalies.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos