Išmanusis telefonas Meizu Mx2 įvertintas vos $416


Pranešama, jog kinų kompanija Meizu dar šiemet visame pasaulyje pradės prekiauti nauju išmaniuoju telefonu Meizu Mx2, kurio oficialus pristatymas įvyks lapkričio 27 d. Kinijoje.

Neoficialiais duomenimis, naujojo mobilaus įrenginio kaina bus netgi žemesnė, nei buvo manoma anksčiau. Resursas GizChina teigia, kad Meizu Mx2 su 32 GB talpos kaupikliu kainuos 480 JAV dolerių (~ 1300 lt), o 16 GB versija – dar mažiau – apie $416 (~ 1125 lt). Tokiu būdu, galima kalbėti apie tikrai patrauklų pasiūlymą, ypač atsižvelgiant į technines specifikacijas.

Šiuo metu žinoma, kad išmanusis telefonas Meizu Mx2 pakeis dabar rinkoje esančius modelius Mx ir Mx 4-core. Teigiama, kad naujokas gaus operacinę sistemą Android 4.1 Jelly Bean su vartotojo grafine sąsaja FlyMe 2.0, 4,4“ įstrižainės 1280 x 800 raiškos sensorinį ekraną, 4 branduolių 1,6 GHz procesorių Samsung Exynos 4412, taip pat 8 MP raiškos kamerą nugarinėje dalyje.

Internete pasirodė ir keletas naujų Meizu Mx2 nuotraukų, iš kurių matosi, jog išmanusis telefonas turi gana siaurą rėmelį aplink ekraną, o įrenginio matmenys bus labai panašūs į dabartinio Meizu Mx, nors ekrano įstrižainė bus 0,4“ didesnė. Teigiama, kad iš pradžių naujokas debiutuos Kinijos rinkoje, o iki metų pabaigos sugebės pradžiuginti ir kitų pasaulio rinkų vartotojus.

5 komentarai (-ų)

 1. Nepatenkintas parašė:

  Labai gera naujiena! Atrodo gražiai, bet galėtų būti Windows Phone 8.

  • BigR parašė:

   O kuom blogai androidas? 🙂

  • guru parašė:

   nemanau, kad kinai labai dega noru mokėti MS už jo softą, jei gali nemokamą ir pagal save modifikuotą androidą stumti. kai WP gaus 20 proc rinkos, gal kinai ir pagalvos, ar verta terliotis su MS

 2. BigR parašė:

  Tuo labiau ar kinams patiktu MS softas…

 3. Saulius parašė:

  Dizainas man patinka 😉


Kitos kategorijos naujienos