Microsoft per pirmą mėnesį pardavė 40 mln. Windows 8 kopijų


Kompanija Microsoft pateikė tarpinius rezultatus, kaip gi sekasi pardavinėti naujausią operacinę sistemą Windows 8. Marketingo ir finansų padalinio vadovė Tami Reller surengtoje konferencijoje pranešė, jog operacinės sistemos debiutas įvyko gana sėkmingai, o parduotų Windows 8 kopijų skaičius pasiekė 40 mln.

Pardavimų pradžia prasidėjo spalio 26 d., o jau po trijų dienų kompanija Microsoft pranešė, jog naujoji programinė platforma yra gana paklausi tarp ankstesnių Windows versijų vartotojų. Nuolaidų programa Windows Upgrade Offer per  3 dienas pasinaudojo 4 mln. asmeninių kompiuterių vartotojų.

Tokie rezultatai turėtų nuraminti anksčiau neramiai į starto pradžią žiūrėjusią korporaciją iš Redmondo. Pavyzdžiui, Windows 7 pasiekė 60 mln. parduotų kopijų ribą per pirmus du mėnesius, taigi jei Windows 8 pardavimų tempai nelėtės, galima bus kalbėti apie trijų metų senumo rekordo pagerinimą. Antra vertus, Tami Reller nesukonkretino, kiek iš viso buvo parduota Windows 8 ir Windows RT licencijų, taip pat nepateikė duomenų ir apie Surface RT pardavimų lygį. Detaliau paaiškinti Microsoft atstovai nesiryžo.

Iš kitų įdomesnių faktų galima paminėti tai, jog šiai dienai Microsoft sertifikavo apie 1500 įrenginių, kurie tinkami naudoti su Windows 8. Taip pat pasidžiaugta ir dvigubai padidėjusiu aplikacijų skaičiumi el. parduotuvėje Microsoft Windows Store (čia yra daugiau nei 20 tūkst. aplikacijų). Kai kurios aplikacijos savo kūrėjams jau uždirbo virš $25 000, tiesa, apie laiminguosius korporacija taip pat nutylėjo.

Tokiu būdu, galima konstatuoti, jog ankstesni gandai apie galimai Microsoft vadovybę netenkinančius Windows 8 pardavimus yra sėkmingai paneigti. Antra vertus, realią padėtį su visomis detalėmis pamatysime tik kitų metų vasario mėnesį, kai korporacija surengs ataskaitinę konferenciją apie savo finansinės veiklos rezultatus.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos