Microsoft Surface: kiek vietos kaupiklyje lieka vartotojui?


Visai neseniai analitikai suskaičiavo, kiek gi kainuoja planšetinio kompiuterio Microsoft Surface komponentai. Jau žinome, kad pagrindiniu šios planšetės komponentų tiekėju yra Samsung, kuri, matyt, dabar turi daugiau laiko bendrauti su kitais užsakovais po to, kai Apple bando palaipsniui mažinti savo priklausomybę nuo šio korėjiečių gamintojų.

Teigiama, kad Surface RT komponentų savikaina sudaro $271, tuo tarpu kai bazinio modelio su 32 GB kaupikliu ir Wi-Fi moduliu kaina sudaro $499, taigi galima kalbėti apie tikrai neblogą pelno maržą, jei neatsižvelgtume į galimas išlaidas reklamai, logistikai ir t.t.

Pasižymėjo Microsoft planšetė ir kitoje srityje. Kompanija Microsoft nusprendė paaiškinti, kur dingsta laisva kaupiklio vieta (tą jau spėjo pastebėti pirmieji Surface savininkai). Pradėkime nuo to, jog pervedimas iš dešimtainės į dvejetainę sistemą sumažina kaupiklių talpą nuo 32 GB iki 29 GB bei nuo 64 GB iki 59 GB. Dar papildomus 5 GB „suvalgo“ operacinei sistemai Windows atstatymui skirta vieta, o pačiai operacinei sistemai ir jos aplikacijoms „atpjauta“ dar 8 GB. Tokiu būdu, Microsoft tvirtinimu, vartotojui yra prieinama tik 16 GB laisvos vietos, jei perkama planšetė Surface su 32 GB kaupikliu, arba 46 GB laisvos vietos, jei kalbėtume apie 64 GB modelį.

 

Laimei, Microsoft Surface leidžia prijungti ne tik USB duomenų kaupiklį, tačiau pasinaudoti ir microSD atminties kortelių paslaugomis. Be to, vartotojas turi visą teisę pasinaudoti keliomis dešimtimis nemokamų gigabaitų, esančių „debesų“ talpykloje SkyDrive, taigi didelių problemų dėl trūkstamos talpos vartotojui kilti neturėtų.

Vienas komentaras

  1. Nepatenkintas parašė:

    O taip. Noriu Surface Pro. Praneškit greičiau, kada pasirodys!


Kitos kategorijos naujienos