Microsoft taria sudie Windows Live Messenger


Jau tuo metu, kai korporacija Microsoft už beprotiškus pinigus praėjusiais metais įsigijo VoIP tarnybą Skype, tapo aišku, jog kompanija iš Redmondo su nauju pirkiniu sieja tikrai didelis viltis. Eiliniu patvirtinimu yra kolegų iš resurso The Verge pateikiama informacija, kuri teigia, jog programinės įrangos gigantas ketina atsisakyti savo ilgus metus plėtoto Windows Live Messenger ir pasilikti šiuo metu daug populiaresnį Skype.

Antra vertus, Windows Live Messenger funkcionalumas nedings, o bus integruotas į Skype (aišku, kalbama apie įvairias funkcijas, kurių neturi naujasis pirkinys). Šaltinio teigimu, firminis Microsoft sprendimas bus uždarytas per artimiausius keletą mėnesių. Gali būti, jog apie savo sprendimą korporacija praneš jau šią savaitę.

Ekspertų teigimu, vienu būsimų permainų iš požymių yra tai, jog operacinei sistemai OS X skirta Skype 6.0 versija (o taip pat ir Windows variante) turi autorizacijos galimybę, pasinaudojant Microsoft ir Facebook paskyrų prisijungimais. Kad perėjimas nebus labai skausmingas, rodo ir pateikiami skaičiai: dabar maždaug 80% per Skype siunčiamų pranešimų apdoroja būtent Windows Live Messenger serveriai, taigi migracija turėtų įvykti be didesnių problemų.

2 komentarai (-ų)

  1. pff parašė:

    as tai labai nusivyles skype skambuciu kokybe, labai prastai perduodamas vaizdas ir garsas. Tuo tarpu messengeris veikia tiesiog puikiai.


Kitos kategorijos naujienos