Microsoft, pristačiusi planšetę, ruošia ir firminį telefoną Surface


Resursas Wall Street Journal, nurodydamas savo „informuotus anoniminius šaltinius“, pranešė, jog korporacija Microsoft ėmėsi testuoti savo nuosavą išmanųjį telefoną su operacine sistema Windows Phone.

Microsoft vadovas Steve Ballmer atlieka demo ariją apie Windows Phone 8 išmanųjį telefoną

Korporacija iš Redmondo neva bendradarbiauja su vienu iš azijiečių elektronikos komponentų tiekėju. Vienas iš prototipų, šaltinio teigimu, turi ekraną, kurio įstrižainė – „nuo keturių iki penkių colių“. Greičiausiai jis naudoja (siurprizas!) naujausią mobilią operacinę sistemą Windows Phone 8. Daugiau apie mobilų įrenginį nieko nežinoma.

Apie tai, kad Microsoft gali užsiimti savo firminių „protingų telefonų“ gamyba, gandai ėmė sklisti paaiškėjus apie planšetinį Surface projektą. Rinkos analitikų ir ekspertų teigimu, Steve Ballmer vadovaujama korporacija nusprendė eiti tuo keliu, kurį jau pramynė Apple: kompanija iš Redmondo ketina vartotojams pristatyti tiek programinius produktus bei atitinkamas  tarnybas, tiek ir aparatinius sprendimus. Viso to pavyzdys – planšetinis kompiuteris Surface, prekyboje pasirodęs spalio 26 d. bei iššluotas iš virtualių vitrinų jau per pirmą savaitę.

Ar pasirodys naujasis Microsoft išmanusis telefonas? Ir jei tai, tai kada? Buvę bandymai išleisti panašius mobilius įrenginius patyrė visišką fiasko: 2010 m. pasirodę telefonai Kin One ir Kin Two nesulaukė vartotojų dėmesio. Vis tik laikai keičiasi, ir galbūt šį kartą…

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos