Microsoft Windows Store gali pasigirti jau 20 000 aplikacijų


El. parduotuvė Microsoft Windows Store jau įveikė 20 tūkst. joje patalpintų aplikacijų ribą. Remiantis WinAppUpdate pateikiama informacija, el. prekyvietėje šiuo metu yra 20610 aplikacijų, iš kurių 87% yra nemokamos (tai sudaro 17958 aplikacijų). Priminsime, jog Windows Store yra prieinama visiems įrenginiams su Windows 8 platforma – stacionariems ir nešiojamiems kompiuteriams, planšetėms ir išmaniesiems telefonams.

Nežiūrint į tai, jog kai kam tokie rodikliai gali pasirodyti ne itin įspūdingi, pati kompanija Microsoft planuoja, kad Windows Store jau 2013 m. vasario mėnesį turės apie 100 000 aplikacijų. Štai Microsoft pardavimų ir marketingo Jungtinėms Valstijoms padalinio viceprezidentė Keith Lorizio  pareiškė, jog spartus aplikacijų augimas prasidės po Windows 8 premjeros, tuo tarpu 100 tūkst. riba bus viršyta praėjus 90 dienų, t.y. kitų metų vasarį. Aišku, tuo galima tikėti, kadangi korporacija Windows 8 reklamai leidžia milijonus dolerių, kurie turėtų pritraukti tiek vartotojus, tiek ir programinės įrangos kūrėjus.

Savo ruožtu, kad ir kaip optimistiškai kalbėtų Microsoft atstovai, nemažai ekspertų gana atsargiai vertina, kokia galėtų būti Windows Store po kelių mėnesių, juolab, kad šiuo metu el. parduotuvės asortimentas gana skurdus. Kad ir atvejis su alternatyviomis naršyklės: norintys čia surasti deramą Internet Explorer 10 pakaitalą, vargu, ar kas ryšis tai daryti, suradęs keletą mažai žinomų kūrėjų pateiktus sprendimus. Tad darbuotis dar yra kur.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos