PC vartotojams DICE siūlo nemokamą Battlefield 1942


DICE, viena iš kompanijos Electronic Arts studijų, pranešė, jog serijos Battlefield dešimtmečio ir Battlefield 3 Premium auditorijos padidėjimo iki 2 mln. vartotojų proga siūlo žaidimo fanatams, kurie turi asmeninius kompiuterius, nemokamai parsisiųsti Battlefield 1942. Pastarasis žaidimas prieinamas adresu www.Origin.com/demos.

Priminsime, jog Battlefield 3 Premium papildo populiarųjį Battlefield 3 ir nemokamą socialinį tinklą Battlelog bei siūlo naują turinį, kurios leidžia pakeisti žaidimą: penkis teminius komplektus, kuriuos yra 20 naujų žemėlapių, naujus ginklus ir techniką, keturis naujus režimus ir daug kitokių bonusų.

Pats žaidimas Battlefield 3 pasirodė 2011 m. spalio mėnesį, o nuo to laiko šios serijos gerbėjai tinkliniuose režimuose praleido galybę laiko, o kartu pasiekė štai tokių rezultatų:

  • 95 mlrd. išgydytų personažų;
  • 4 mlrd. prisikėlusių personažų (diplomatiškai pavadintas nušautųjų skaičius);
  • 3 mlrd. sunaikintų technikos vienetų;
  • 2 trln. panaudotų šaudmenų.

Kartu priminsime ir apie kitą papildymą – Battlefield 3: Aftermath, kuriame mus nusiųs į sugriautus žemės drebėjimo Irano miestus ir kaimus. Tai bus istorija apie išgyvenimą ir kovą dėl valdžios. Žaidėjams teks kovoti tarp griuvėsių, įvairiuose gatvių užkampiuose bei ant išlikusių pastatų stogų. Žaidėjams bus galima pasinaudoti modifikuotais šarvuočiais, taip pat automobiliais, kurie bus pritaikyti kariniams veiksmams. Be to, žaidėjų arsenale atsiras naujas ginklas – arbaletas, leidžiantis nukauti priešus be didelio triukšmo.

Battlefield 3 Premium vartotojai su PC platforma naująjį DLC gaus gruodžio 4 d., tuo tarpu „paprastiems mirtingiesiems“ jis taps prieinamas gruodžio 18 d.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos