Pasirodė Nexus 7 ir Galaxy Nexus skirtas atnaujinimas Android 4.2


Kai kuriose šalyse pradėjusi prekiauti išmaniuoju telefonu Nexus 4 ir planšetiniu kompiuteriu Nexus 10, kompanija Google ėmėsi darbuotis prie savo mobilios operacinės sistemos atnaujinimo Android 4.2, skirto anksčiau išleistiems įrenginiams, tarp kurių yra planšetė Nexus 7 ir išmanusis telefonas Galaxy Nexus. Teigiama, jog pradedantis pasirodyti Android 4.2 jau yra galutinė, stabili versija.

Tokiu būdu, visi vartotojai, turintys ne tik Nexus 7 ir Galaxy Nexus, bet ir visiškai „šviežius“ Nexus 4 bei Nexus 10 gali pasinaudoti finaline Android 4.2 versija. Beje, reikia priminti, jog išmaniojo telefono Galaxy Nexus atveju atnaujinimas šiuo metu prieinamas tik tuo atveju, jei mobilus įrenginys įsigytas iš el. parduotuvės Google Play.

Priminsime, kad iš esminių Android 4.2 naujovių galima išskirti galimybę turėti daugiau nei vieną vartotojo paskyrą, o tai gali praversti, pavyzdžiui, šeimose su vaikais, taip leidžiant nustatyti keletą profilių su individualiais nustatymais ir atskiriant savo aplinką nuo vaiko.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos