Nokia Lumia 920 tapo „išmaniuoju astronautu“


Vos prieš gerą mėnesį rinkoje debiutavęs išmanusis telefonas Nokia Lumia 920 po truputį populiarėja ne tik žemėje, bet ir danguje: suomių elektronikos mažmenininkas Verkkokauppa nusprendė į kosmosą paleisti keletą Nokia naujokų su Windows Phone 8. Sėkmingu skrydžiu galėjo pasigirti tik vienas išmanusis telefonas, tuo tarpu kitas kažkur pradingo (tiesa, už jį jau pažadėtas 1000 eurų atlygis, nors tai gerokai viršija naujo Lumia 920 kainą).

Kad kelionė būtų sėkminga, išmanusis telefonas buvo patalpintas į specialų konteinerį, kuris oro baliono dėka pakilo į 30 km aukštį. Vienas Nokia telefonas po kelionės veikė be jokių problemų, tuo tarpu antrasis, matyt, buvo prastai pritvirtintas, todėl pasimetė. Paskutinės koordinatės užfiksuotas virš Suomijos įlankos, taigi mažai tikėtina, kad jis bus rastas.

Galima priminti, jog tai yra ne pirmas atvejis, kai išmanusis telefonas su Windows Phone buvo išsiųstas į kosmosą su oro balionu. Kiek anksčiau Nokia Lumia 800 tapo astronautu britų mokslininkų iš Sauthemptono universiteto dėka. Tuomet buvo pasiektas didesnis aukštis – 32 km. Dabar belieka laukti konkurentų atsako, kurie galėtų įrodyti, kad ir jų išmanieji telefonai gali pasiekti didesnių aukštumų (tiesiogine to žodžio prasme).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos