Naujos nVidia tvarkyklės paspartins žaidimus sistemoje Linux


Kompanija nVidia pranešė, jog naujos NVIDIA GeForce R310 tvarkyklės padvigubina produktyvumą ir žymiai sumažina žaidimų krovimosi spartą kompiuteriuose, kuriuose naudojama operacinė sistema Linux.

Kompanijos atstovai pažymi, jog GeForce R310 tvarkyklės tapo praktiškai vienerių metų darbo tarp nVidia, Valve ir kitų žaidimų kūrėjų rezultatu, o kartu suteikia kompiuterių su OS Linux savininkams plačias žaidimų galimybes, kurios demonstruoja didžiausios pasaulyje operacinės sistemos su atviro išeities kodu potencialą.

GeForce R310 tvarkyklės palaiko naujausius GeForce GTX 600 serijos su Kepler architektūra grafinius procesorius. Tiesa, nauja programine įranga gali pasinaudoti ir GeForce vaizdo plokščių savininkai, įskaitant 8800 GT ir naujesnes, o pačias tvarkykles galima parsisiųsti, pasinaudojus šia nuoroda.

Panašus kompanijos nVidia žingsnis gali būti vertinamas kaip pasitraukimas iš tos graudžios situacijos, su kuria jau spėjo susitaikyti daugelis Linux kūrėjų. Tikėtina, jog ne paskutinį vaidmenį atliko ir ekscentriškojo Linus Torvalds pasirodymas šių metų vasarą, kai jis viešoje Aalto universiteto (Suomija) lekcijoje atvirai išsakė savo nuomonę nVidia atžvilgiu, parodęs vidurinį pirštą bei pasiuntęs žaliųjų stovyklos atstovę velniop.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos