O. Bin Ladeną nukovę SEAL kariai nukentės dėl Electronic Arts konsultavimo


Septyni kariai iš specialių pajėgų padalinio United States Navy SEAL gavo nuobaudas – jiems dvigubai sumažinti atlyginimai dviejų mėnesių laikotarpiui ir, greičiausiai, vėliau atsiras rimtų problemų, jei tik šie panorės kilti karjeros laiptais bei gauti aukštesnius laipsnius per likusį tarnybos laiką. Įdomu tai, jog vienas iš specialios paskirties būrio SEAL Team Six narių dalyvavo operacijoje, kurios metu buvo likviduotas Osama bin Ladenas.

Nuobaudų priežastis paprasta – užslaptintos informacijos panaudojimas, konsultuojant karinės pirmo asmens šaudyklės Medal of Honor: Warfighter kūrėjus (kaip žinia, projekto kūrėjas yra korporacija Electronic Arts). Žaidimas, kaip jau žinome, pasirodė spalio mėnesio pabaigoje.

Nežiūrint į tai, jog tiesioginės misijos su „teroristo Nr. 1“ likvidacija žaidime nėra, tačiau daugelis iš pateiktų užduočių kaip tik buvo sukurtos, tiesiogiai konsultuojantis su specialios paskirties būrio US Navy SEAL nariais. Ką gi, tuo įdomiau bus žaisti Medal of Honor: Warfighter – ypač žinant, jog už per didelį tikroviškumą žaidimo konsultantai buvo nubausti. Aišku, kalbant apie finansinę pusę, galima garantuoti, jog už atlyginimų sumažinimą SEAL nariams pergyventi nereikėtų – korporacija Electronic Arts turėjo tikrai neblogai atsilyginti už specialistų konsultacijas.

2 komentarai (-ų)

  1. Mindaugas parašė:

    Turbūt nėra dėl to, kad Osama vis dar gyvas? 🙂

  2. Remigijus parašė:

    Aišku, kad gyvas. Ką sako žiniaskaidai ar mums žiniasklaida..


Kitos kategorijos naujienos