Opera 12.11 Final: spartesnis darbas su GMail


Kaip nekeista, tačiau užteko vos kelių savaičių tam, kad kūrėjai iš norvegų kompanijos Opera Software paruoštų naują savo naršyklės versiją. Pagrindine tokio skubėjimo priežastimi tapo būtinybę „užlopyti“ saugumo skyles bei pašalintas kitas svarbias klaidas.

Pavyzdžiui, Opera 12.10 vartotojai po galutinės versijos pasirodymo ėmė skųstis labai lėtų darbu su el. pašto tarnyba GMail, tokiu būdu, dabar kūrėjai žada, kad panašios problemos neturėtų likti. Taip pat pranešama, jog patobulintas darbas su HTTP standartą keičiančiu SPDY; pašalintos taip vadinamos „buffer overflow“ klaidos. Be to, panaikintas pažeidžiamumas, kurio dėka buvo galima pasinaudoti puslapio klaida ir sužinoti kelią iki vartotojo kompiuteryje saugomų failų.

Visos kitos naujovės jau žinomos Opera 12.10 versijos savininkams. Tai ir sensorinio valdymo „pinch-to-zoom“, skirto Windows 8 Classic ir Windows 7, palaikymas, patobulinta priedų integracija, taip pat palaikomas „Pranešimų centras“ (Notification Center), Apple įrenginiai su Retina ekranu, atsirado Mac sistemoms skirtos integruotos priemonės, kurių dėka galima publikuoti turinį socialiniuose tinkluose.

  • Atsisiųsti naršyklę Opera iš kūrėjų puslapio: nuoroda (*.exe failas; 12 MB)

Dėmesio: nuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos