Prekyboje pasirodė itin lankstus Lenovo IdeaPad Yoga 11


Keletą dienų anksčiau nei planuota kompanija Lenovo pradėjo prekiauti jogos savybių turinčiu nešiojamu kompiuteriu IdeaPad Yoga 11. Šis mobilus kompiuteris su sensoriniu ekranu, kuris geba vartytis net 360 laipsnių kampu, leidžia mobiliam kompiuteriui tapti panašiu į planšetę. Firminėje Lenovo el. parduotuvėje jau prieinami modeliai su 32 GB ir 64 GB integruotais duomenų kaupikliais, o jų kainos atitinkamai sudaro $679 (~ 1850 lt) ir $759 (~ 2050 lt).

Reikia pažymėti, jog Lenovo Yoga 11 kaina yra gana didelė, lyginant su kitomis planšetėmis, turinčiomis operacinę sistemą Windows RT, ir siūlančiomis analogiškas funkcijas. Lenovo produktui teks nelengva dalia, kadangi teks konkuruoti ne tik su firminiu Microsoft produktu Surface, tačiau ir ASUS VivoTab bei Samsung Ativ Tab – visi šie modeliai turi „4+1“ platformą nVidia Tegra 3 bei 2 GB operatyvios atminties. Savo ruožtu, Lenovo Yoga 11 privalumais galima laikyti didesnį ekraną (11,6“), taip pat pilnavertį HDMI lizdą ir SD atminties kortelių skaitytuvą.

Ar Lenovo IdeaPad Yoga 11 privalumai pateisins nemažą kainą, parodys tik laikas. Antra vertus, jei jau tikrai esate Lenovo gerbėjai, galima atkreipti dėmesį į didesnį jogos meistrą – modelį Yoga 13, kuris gali pasiūlyti Intel Core procesorių ir operacinę sistemą Windows 8. Šiuo atveju, nešiojamo kompiuterio ir planšetės hibrido kaina sudaro $1099 (~ 2970 lt).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos