Pasirodė oficiali Sony Xperia C650X Odin nuotrauka


Resursas Sony Viet publikavo nuotrauką, kuri, kaip tvirtinama, yra pavaizduotas išmanusis telefonas Sony Xperia C650X Odin, apie kurį mes jau ne kartą rašėme. Antra vertus, kiti ekspertai įsitikinę, kad prieš mus yra viso labo konceptas, kuris sukurtas Sony gerbėjo, o su realiu prototipu paveiksliuke pavaizduotas įrenginys neturi nieko bendro.

Bet kokiu atveju, nuotraukoje esantis įrenginys labai primena resurso Concept Phones publikuotą fotografiją ir savo išore šiek tiek primena modelį Sony Ericsson Xperia X2, o savo aptakiais kampais ir metalu korpuso briaunose truputį primena išmanųjį telefoną Motorola RAZR XT910.

Kalbant jau apie žinomas Sony Xperia C650X Odin specifikacijas, jos numato sensorinį ekraną su 5“ įstrižaine ir 1920 x 1080 taškų raišką (440 ppi), taip pat keturių branduolių Qualcomm Snapdragon S4 Pro procesorių, dirbantį 1,5 GHz dažniu, integruotą grafiką Adreno 320, 2 GB operatyvios atminties ir 32 GB talpos duomenų kaupiklį. Taip pat nugarinėje dalyje bus įdiegta 13 MP kamera, operacinės sistemos vaidmenį atliks Android Jelly Bean, o debiuto tikimasi sulaukti parodoje CES 2013 (JAV) arba MWC 2013 (Ispanija).

Vienas komentaras

  1. Aivis parašė:

    hmmmm…. turiu įtarimą, 2014 CES’e jau ir QHD kokybės telefonai pasirodys. O jei tokiais tempais į priekį, tai bus telefonas, kuris namie atstos ir gan padorų kompiuteri. Kalbu ne vien apie FB naršymą, bet ir apie paprastesnius ar keliarių metų senumo žaidimus.


Kitos kategorijos naujienos