Vagys kai kurias šalis paliko be žaidimo Assassin’s Creed 3


Net ir patys didžiausi herojai bejėgiai prieš realaus pasaulio vagis

Britų resursas DigitalSpy pranešė, jog Beneliukso regiono, kuriam priklauso Olandija, Belgija ir Liuksemburgas, žaidėjai gali likti be užsakyto žaidimo Assassin’s Creed III kopijų. Pastarojo versija PC platformai pasirodė praėjusią savaitę.

Šiuo metu vagystės apimtys ir aplinkybės kol kas nežinomos, tačiau kalbama ne apie standartines, o apie riboto tiražo versijas Join or Die Edition. Šios versijos gamyba sustabdyta, kadangi planuojama pradėti gaminti naują seriją.

Beje, panaši istorija su mažmeninei prekybai skirtų žaidimų vagyste atsitiko Prancūzijoje: praėjusiais metais, kai tik rinkoje pasirodė pirmo asmens šaudyklė Call of Duty: Modern Warfare 3, vagys pavogė apie 6000 šio žaidimo diskų (tiesa, tuomet kai kurie ekspertai tokią žinią įvertino kaip sumanią reklamą, kuri padėjo dar labiau išgarsinti kompanijos Activision projektą).

Interneto resursui Kotaku jau pavyko gauti komentarą iš Assassin’s Creed III leidėjo – kompanijos Ubisoft. Šios atstovai pareiškė, kad incidentas iš tikrųjų įvyko, tačiau pavogtų kompaktinių diskų partija jau identifikuota, o ten buvusių žaidimų identifikaciniai numeriai kompanijos serveriuose jau užblokuoti, tad nuostoliai turėtų būti minimalūs.

Šaltinis: TipTop.lt

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos