Tim Cook: per tris dienas „išparduoti praktiškai visi iPad mini“


Kompanija Apple oficialiai pranešė, jog per tris dienas jai pavyko parduoti 3 mln. planšetinių kompiuterių iPad. Šis pasiekimas beveik dvigubai viršijo praėjusį, kai per 3 dienas buvo parduota 1,5 mln. trečios kartos iPad, kurių komplektacija numatė išskirtinai Wi-Fi modulį.

Tarp minėtų trijų milijonų – tai iPad 4 ir kompaktiškasis iPad mini, kuris palaiko tik Wi-Fi, tuo tarpu šių planšetinių kompiuterių versijos su moduliu, palaikančiu mobiliojo ryšio standartus, JAV rinkoje startuos tik po kelių savaičių. Kaip išsireiškė Apple vykdomasis direktorius Tim Cook, kompanija „praktiškai išpardavė visus iPad mini“. Taigi galima daryti išvadą, jog didžioji pardavimų dalis teko būtent kompaktiškai planšetės versijai.

Reikia pažymėti, kad naujieji Apple planšetiniai kompiuteriai šiuo metu prieinami 34 pasaulio šalyse – iš dalies tokius solidžius pardavimus galima paaiškinti būtent šiuo faktoriumi. Palyginimui: trečios kartos iPad iš pradžių pradėtas pardavinėti tik 12 šalių, ir tik po savaitės – dar 25-iose.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos