Vos per 24 valandas žaidimas Halo 4 uždirbo $220 mln.


Korporacija Microsoft pranešė apie rekordą, kurio pasiekti nesutrukdė net ir aukšto lygio vadovo – Windows padalinio prezidento Steven Sinofsky – pasitraukimas. Kalbama apie tik žaidimų konsolėms skirtą žaidimą Halo 4, kuris vien per pirmąją pardavimų parą uždirbo 220 mln. JAV dolerių, o duomenys, beje, gauti tik iš Jungtinių Valstijų rinkos.

Štai šie ketvirtą Halo dalį iš eilės pasirodantys pabaisos uždirbo visus 220 milijonų…

Tai leido Microsoft projektui aplenkti ne tik visus 2012 m. pasirodžiusius žaidimus, tačiau ir Holivudo sukurtus bestselerius, pavyzdžiui, komikso ekranizaciją The Avengers ar „Haris Poteris ir mirties relikvijos: 2 dalis“. Priminsime, jog kalbama ne apie bendrus pardavimus, o apie uždarbį per pirmąją prekybos dieną. Kad pateiktas skaičius neatrodytų per mažas, kompanija Microsoft jau spėjo pareikšti, kad per pirmą Halo 4 pardavimų savaitę visame pasaulyje ketina uždirbti apie 300 mln. JAV dolerių.

Kartu buvo pranešta, kad Halo ketvirtoji dalis tapo populiariausia serijos dalimi. Per penkias dienas žaidėjų skaičius viršijo 4 mln. žmonių, kurie prie žaidimo jau spėjo praleisti 31,4 mln. valandų. Tęsiant finansinės sėkmės istoriją, pridursime, jog visos keturios Halo dalys korporacijai uždirbo nei daug, nei mažai – 3,38 mlrd. JAV dolerių.

Tiesa, konkurentai nemiega bei taip pat bando neatsilikti nuo Microsoft rezultatų. Štai kai kurie ekspertai jau dabar mano, kad pelningiausiu 2012 m. žaidimu taps Call of Duty: Black Ops II, o visa tai motyvuoja tuo, jog praėjusias metais debiutavusi šaudyklė Call of Duty: Modern Warfare 3 per pirmą parą uždirbo 400 mln. JAV dolerių, tuo tarpu naujasis Black Ops II turi visus šansus šį rekordą pagerinti. Gal vis tik reikėjo Microsoft išleisti ir PC platformai skirtą Halo 4 versiją (papildomas milijonas tikrai nemaišytų)?

2 komentarai (-ų)

  1. Saulius parašė:

    Gaila, kad neisleido PC versijos… Tikrai nepakenktu 🙂

  2. Mantinijo parašė:

    Nėra klaidos su 300 mlrd.?


Kitos kategorijos naujienos