Išaiškinta problema su iPhone 5 ir iPod touch 5 sensoriniu ekranu


Panašu, jog iPhone 5 nuodėmių sąrašas, kuriame anksčiau buvo galima rasti darbo su Wi-Fi ir virtualia klaviatūra problemas (ačiū kūrėjams, išgydytas su iOS 6.0.1 pasirodymu), dabar pasipildė dar viena „įgimta trauma“, tik šį kartą susijusia su įrenginio sensoriniu ekranu.

Remiantis resurso Mac Rumors, cituojančio britų kūrėjus CMA Megacorp, pateikiama informacija, greitai prasukant kokį nors sąrašą iPhone 5 ekrane, tam tikru momentu turinys sustingsta ir nustoja reaguoti į pirštais atliekamus gestus sensorinio ekrano paviršiuje. Kaip tai atrodo realybėje, galima pamatyti žemiau pateiktame vaizdo klipe.

Tiesa, bandymo autorių teigimu, po kurio laiko funkcionalumas atsistato. Problema pasireiškia tiek su įrenginiais, kurie turi iOS 6, tiek ir su atnaujinta iOS 6.0.1 versija, kartu minimas ir ne tik penktos kartos išmanusis telefonas, bet ir penktos kartos iPod touch, kuris, iš esmės, gavo tą patį sensorinį ekraną. Tai leidžia teigti, jog problema susijusi su pačiu 4“ sensoriniu ekranu, pagamintu naudojant in-cell technologiją. Ir nors vargu, ar tai pastebės daugelis vartotojų, ji gali sukelti nesklandumų kai kuriuose žaidimuose.

Vienas komentaras

  1. PvK parašė:

    Jei jau sugalvosiu kada ifona pirkt tai tik, kad nuotaika pakeltu nelabai veikiantis ekranas ir „saunioji“ navigacija 😀


Kitos kategorijos naujienos