Procesorių spartinimu sėkmingai užsiima ir merginos


Kompiuterių komponentų spartinimo fanatai, kaip jau galima suprasti iš susidariusių stereotipų – tai vyrai, kurie rankomis prilipę prie skysto azoto talpų, viena akimi žiūri į monitorių, o kita – į visus kitus prietaisus, kuriais aplipdytas šalčio ir karščio stresą patiriantis kompiuteris.

Vis tik ši istorija įdomi tuo, jog ji ne tik papasakos trumpai papasakos apie AMD Vishera procesoriaus pasiektą rekordą, tačiau ir apie tai, jog rekordą pasiekė mergina. Taip, taip, panelė iš Hong Kongo, pasivadinusi Cherv, užfiksavo geriausią taktinio dažnio rezultatą kategorijoje, kurioje dalyvauja AMD Vishera procesoriai, o konkrečiu atveju juo tapo modelis FX-8350.

Tam reikalui panelei iš tolimos Azijos prireikė motininės plokštės ASUS Crosshair V Formula-Z, taip pat sėkmingo Vishera egzemplioriaus ir, savaime suprantama, nemažos patirties bei sėkmės. Po ilgų bandymų buvo pasiektas 8368.8 MHz rezultatas (31,5x daugiklis, magistralė – 265,68 MHz, procesoriaus įtampa – 2,088 V). Kaip matyti iš žemiau pateiktos CPU-Z nuotraukos, buvo atjungti trys iš keturių modulių, taigi buvo darbingi tik du Piledriver architektūros branduoliai. Ir nors bendrame aukščiausio taktinio dažnio reitinge šis pasiekimas kol kas tik ketvirtas, tačiau norisi palinkėti gražiosios lyties atstovei sėkmės tolimesniuose bandymuose: kas ten žino – galbūt vieną dieną geriausia spartinimo meistre taps būtent moteris…

Štai ta mergina (aišku, negražu rodyti pirštu), kuri pasiekė ne tik savo OC rekordą

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos