Samsung Galaxy S IV gali užsilaikyti dėl problemų su HD AMOLED ekranais


Visa žinantis taivaniečių resursas DigiTimes, kaip visada besiremdamas savais anoniminiais šaltiniais, pranešė, jog kompanija Samsung pluša prie naujos Galaxy S serijos išmaniojo telefono, kuris gaus 441 ppi raiškos ekraną. Vis tik jo debiutas gali įvykti dar negreitai, kadangi kompanijos „dukterėčia“ Samsung Display susidūrė su tokių ekranų gamybos problemomis.

Šaltinių teigimu, problemos susijusios su 5“ įstrižainės ekranais, gaminamais naudojant AMOLED technologiją. Samsung Display niekaip negali įsisavinti serijinės tokių ekranų gamybos, kadangi dabar naudojamos technologijos yra per daug „grubios“ panašiems ekranams.

Teigiama, jog Samsung Display ketina pasitelkti kompanijos 3M sukurtą technologiją LITI, kuri leidžia OLED medžiagą ant stiklo patalpinti daug tiksliau. Vis tik rinkos analitikai mano, kad kompanija vis dar toli nuo masinės gamybos įsisavinimo, o ypač nesiseka su mėlynos spalvos perteikimu. Aišku, visa tai gali neleidžia Samsung mobilių įrenginių padaliniui planuoti savo naujų išmaniųjų telefonų pasirodymo datos, o tai gresia konkurencinio pranašumo praradimu.

Vienas komentaras

  1. Tropics parašė:

    Manau, kad tai gandas. Niekas savo silpnybių taip neatskleidinėja..


Kitos kategorijos naujienos