Nauji duomenys apie Sapphire Radeon HD 7870 Toxic (Tahiti LE)


Dar visai neseniai buvo manoma, jog kompanija Sapphire savo Tahiti LE grafinį procesorių turintį variantą pristatys tik gruodžio mėnesį. Vis tik pasirodė, kad atitinkamas sprendimas jau yra kompanijos kataloge ir jis vadinamas Radeon HD 7870 Toxic. Jei kompanija TUL Corporation kiek anksčiau pristatė kelis Tahiti LE variantus, kurie žinomi kaip Club 3D ir PowerColor sprendimai, tai dabar Sapphire tapo antruoju AMD partneriu, kuri apsiginklavo nauju grafiniu procesoriumi.

Radeon HD 7870 Toxic turi firminę aušinimo sistemą su 8 mm storio termo vamzdeliais bei dviem ventiliatoriais. Aišku, priedėlis „Toxic“ numato, kad tai bus sprendimas su gamykliškai pakeltais taktiniais dažniais: GPU bazinis taktinis dažnis sudarys „ne mažiau kaip 1 GHz“. Tiesa, su GPU per 256 bitų magistralę susieta GDDR5 operatyvioji atmintis darbuosis 6000 MHz dažniu, tad spartinimo gerbėjai tikrai turės kur pasidarbuoti.

Naujoji vaizdo plokštė gavo kelias DVI jungtis, taip pat po vieną HDMI ir DisplayPort. Tiesa, gamintojas kol kas nutyli apie Radeon HD 7870 Toxic kainą, tačiau tikėtina, kad ją mes sužinosime jau greitai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos