Senovinis galvosūkis Shadowgate bus perleistas


2012-uosius galima drąsiai laikyti klasikos atgimimo metais: kūrėjai staiga prisiminė apie senų gerų žaidimų gerbėjus ir ėmė rinkti pinigus perdarytoms versijoms ir pratęsimams sistemoje Kickstarter.

Štai ir dar vienas senove dvelkiantis projektas ruošiamas perleisti – galvosūkis Shadowgate, pasirodęs gūdžiais 1987 m. Originalas, kuris buvo skirtas Macintosh kompiuteriams, tapo ištisos serijos pradžia ir, kaip įsitikinę kūrėjai, turi didžiulę armiją gerbėjų, svajojančių apie pratęsimą. Būtent todėl Dave Marsh ir Karl Roelofs, originalo autoriai, darbavęsi kompanijoje ICOM Simulations, išpirko teises į minėtą seriją, o taip pat žaidimus Deja Vu bei Uninvited.

Dabar studija Zojoi ruošiasi išleisti perdarytą pirmąją dalį, o tam reikalinga $120 tūkst. (bent jau tokią sumą reikia surinkti sistemoje Kickstarter). Jau dabar virtualioje taupyklėje yra $57 tūkst. Kaip jau įprasta, kuo daugiau paaukosite, tuo didesnės bus dovanos: kolekciniai leidiniai, marškinėliai, albumai ir t.t. Žaidimas pasirodys platformose PC, Macintosh, iOS ir Android.

Antra vertus, tai bus ne vien perdarytas projektas. Planuojama sukurti naujas dėliones, lokacijas ir, žinoma, perdaryti animaciją, efektus, garsą… „Sudėtingiausia yra įtikinti distribucinių sistemų GOG ir Steam savininkus, kad žaidimas bus paklausus“, – kalba kūrėjai. „Manome, kad Kickstarter kampanija leis tai padaryti“.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos