Sony Xperia V Europoje debiutuos dar šiemet


Šaltinių teigimu, aukštos klasės sprendimams priklausantis išmanusis telefonas Sony Xperia V (LT25i), anonsuotas rugpjūčio mėnesio pabaigoje vykusioje parodoje IFA 2012, Europoje pasirodys dar iki šių metų pabaigos, bent jau kai kuriose šio regiono šalyse.

Apie tai galima spręsti iš Švedijos el. parduotuvėse pasirodžiusios informacijos operatorių Telia ir Three interneto puslapiuose. Juose nurodoma, kad tiekimo pradžia – gruodžio mėnuo. Beje, rezervuoti Sony Xperia V galima ir kitoje Skandinavijos šalyje – Suomijoje, kurioje vietos mažmenininkas Gigantti prašo tikrai „gigantiškų pinigų“ – 619 eurų (~ 2140 lt).

Priminsime, jog kiek anksčiau Sony Mobile France padalinys savo oficialioje Twitter paskyroje parašė, jog Sony Xperia V debiutas užsilaikys iki kitų metų sausio mėnesio, tačiau dabar aiškėja, kad vėlavimas palies ne visą Europos rinką. Tiesa, laukimas turi ir tam tikrų teigiamų momentų – pažadėta, jog sausio mėnesį pasirodęs išmanusis telefonas bus pigesnis – kaina sumažės nuo dabartinių 549 eurų iki 529 eurų (~ 1830 lt), o jame bus įdiegta ne Android 4.0, o Android 4.1.1 Jelly Bean. Antra vertus, Sony lėtapėdiškumas gali kompanijai rimtai pakenkti, kadangi vartotojams (net ir lojaliems Sony prekės ženklui) tiesiog nusibos laukti, juolab kai aplinkui jau dabar yra tikrai patrauklių sprendimų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos