Sony Xperia V debiutas atidėtas dėl Android Jelly Bean


Tapo žinoma, jog šiais metais europiečiai išmaniojo telefono Sony Xperia V, kurio anonsas įvyko Berlyne (Vokietija) rugpjūčio pabaigoje vykusioje parodoje IFA 2012, tikrai nesulauks.

Sony France padalinys per savo Twitter paskyrą pranešė, jog iš pradžių buvo planuojama Sony Xperia V išleisti dar šių metų gruodžio mėnesį, jam buvo skirta operacinė sistema Android 4.0 Ice Cream Sandwich ir kaina €549 (~ 1900 lt), tačiau debiutas buvo atidėtas iki 2013 m. sausio mėnesio. Manoma, jog laukimas turėtų išeiti tik į naudą – išmaniojo telefono su dulkėms ir drėgmei nepralaidžiu korpusu kaina sumažės €20, o prekyboje įrenginys pasirodys jau su gamykliškai įdiegta operacinės sistemos Android versija Jelly Bean. Taip pat reikia paminėti, kad žinia pasklido iš Sony padalinio Prancūzijoje, taigi nėra garantijos, jog atidėtas pasirodymas susijęs su visomis Europos šalimis.

Beje, Japonijoje Xperia V versija, pavadinta Xperia VL SOL21, jau debiutavo vieno iš mobiliojo ryšio operatoriaus KDDI prekybos taškuose. Kitas japonų operatorius NTT DoCoMo kitą savaitę taip pat išleis savo nuosavą išmaniojo telefono versiją, kuri vadinsis Xperia AX SO-01E.

Priminsime, jog Sony Xperia V specifikacijos numato 4,3” įstrižainės 1280 x 720 raiškos Reality Display ekraną su Mobile BRAVIA Engine technologijos palaikymu, dviejų branduolių 1,5 GHz taktiniu dažniu dirbantį Qualcomm Snapdragon S4 (MSM8960) procesorių, 13 MP raiškos kamerą su Sony Exmor R sensoriumi ir auto fokusavimo funkcija, taip pat vaizdo įrašymo Full HD 1080p kokybe galimybę (yra 3D panoraminio filmavimo funkcija), palaikomi standartai LTE ir NFC technologija, DLNA ir Clear audio+.

Įrenginio aparatinė dalis taip pat numato Bluetooth, Wi-Fi, FM radijo imtuvą, 3,5 mm garso išvestį, 8 GB talpos duomenų kaupiklį, microSD atminties kortelių skaitytuvą (iki 32 GB), taip pat 1750 mAh talpos bateriją. Išmanusis telefonas palaiko aGPS/GLONASS, turi netgi sertifikatą „PlayStation Certified“. Xperia V taip pat atitinka tokius apsaugos nuo dulkių ir drėgmės standartus, kaip IP55/57+. Telefono korpuso matmenys sudaro 129 x 65 x 10,7 mm, svoris – 120 gramų; bus galima pasirinkti iš juodos, baltos ir rožinės spalvų modelių.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos