Star Citizen – dar vienas smūgis Xbox 360 ir PS3 į paširdžius


Panašu, jog dabartinės kartos žaidimų konsolės, kurios moraliai jau atgyveno, pradedamos stumti į šunkelius nuo pagrindinės žaidimų magistralės. Deja, kol kas nekalbama apie didelius žaidimų kūrėjus ar leidėjus, kurie laikysis įsikabinę Xbox 360/PS3 iki kitos konsolių kartos pasirodymo (aišku, viskas daroma dėl finansinių išskaičiavimų), tačiau indie žanro projektų kūrėjai po truputį šios opcijos atsisako.

Štai Cloud Imperium Games, kuri tarp savo sienų darbuojasi prie „kovinio kosmosimuliatoriaus“ Star Citizen, jau patvirtino, kad žaidimas kuriamas išskirtinai PC platformai, kadangi kūrėjai visiškai nemato priežasčių, kodėl projektas turi būti tobulinamas, atsižvelgiant į „seną geležį“.

Priminsime, jog Star Citizen yra vienas iš sėkmingiausių projektų, kuris savo taupyklėje turi beveik milijoną JAV dolerių ir dar visas 14 dienų, kol bus nutrauktas lėšų rinkimas per sistemą KickStarter. Iš viso žaidimo kūrėjams per minėtą sistemą bei savo oficialų puslapį pavyko surinkti daugiau nei $3.8 mln., taigi mūsų turėtų laukti tikrai turiningas projektas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos