Starcraft II: Heart of the Swarm šiemet nepasirodys


Savo III finansinio ketvirčio ataskaitoje kompanija Activision Blizzard pristatė tam tikrų pardavimų skaičius, o taip pat papasakojo apie būsimų projektų likimą.

Turbūt didžiausia naujiena tapo informacija apie realaus laiko strategijos Starcraft II: Heart of the Swarm pasirodymo datą. Anksčiau sklandė gandai, jog žaidimas gali pasirodyti dar šiemet, tačiau kompanija Activision Blizzard sunaikino bet kokias viltis, pareikšdama, kad debiutas įvyks „2013 metų I pusėje“.

Naujasis Heart of the Swarm – tai praėjusios dalies Starcraft II: Wings of Liberty pratęsimas, kurioje mes išgelbėjome Sarą Kerigan, klinkų Karalienę ir zergų vadovę, bei sugrąžinome jai daugmaž žmogišką pavidalą. Antra vertus, ponia Kerigan vis dar išsaugojo tam tikrą ryšį su zergais, todėl nori susigrąžinti valdžią. Mūsų užduotis – būti šalia jos ir viską vykdyti nuo A iki Z.

Be to, tapo žinomos ir kai kurių žaidimų pardavimų detalės. JAV ir Europoje pačiais „pinigingiausiais“ 2012 metų projektais (atsižvelgiant į finansinius ir kiekybinius rodiklius) tapo veiksmo RPG Diablo III, kurio pardavimų apimtys viršijo 10 mln. kopijų. Priminsime, jog projektas prieinamas tik PC ir Mac platformoms. Be to, į bestselerių trejetuką įėjo Skylanders: Spyro’s Adventure ir World of Warcraft: Mists of Pandaria. Galutinis pajamų lygis sudarė $841 mln., o tai viršijo prognozuotą rodiklį ($740 mln.) bei pajamas prieš metus ($754 mln.).

Vienas komentaras

  1. BigR parašė:

    O taip laukiau…


Kitos kategorijos naujienos