Steve Ballmer yra įsitikinęs Windows Phone 8 sėkme


Visko pilna išmaniųjų telefonų rinka gana sunkiai priima naujus žaidėjus, ypatingai jei kalbama apie bandymus pakeisti jėgų pusiausvyrą mobilių operacinių sistemų segmente.

Sprendžiant iš kompanijos IDC pateikiamos tyrimo duomenų, išmaniųjų telefonų su OS Android rinkos dalis III ketvirtyje pasiekė 75%, Apple sukurta iOS tenkinasi 14,9% rinkos, tuo tarpu per metus Windows Phone pavyko savo dalį padidinti nuo 1,2% iki 2,0%. Kalbant apie kiekius, Windows Phone išmaniųjų telefonų pardavimai ūgtelėjo net 140%, tačiau Microsoft dar teks daug ką padaryti, kad jai pavyktų priartėti bent jau prie RIM su jos platforma BlackBerry, kuri „skęsta“ vis labiau ir labiau.

Naujienų agentūra Reuters praneša, jog Microsoft vadovas Steve Ballmer yra kupinas įsitikinimo, kad Windows Phone platformai pavyks greitu metu tapti „trečiąja jėga“ išmaniųjų telefonų segmente. Darbo apimtys su HTC, Samsung, Nokia ir kitais partneriais leidžia korporacijai iš Redmondo tikėtis vis didesnio Windows Phone 8 įrenginių populiarumo. Antra vertus, Steve Ballmer neneigia to fakto, jog dabar Windows Phone tenka tikrai maža rinkos dalis.

Savo planšetinių kompiuterių, Windows 8 ir Windows Phone populiarinimui kompanija pasiruošusi išleisti precedentų neturinčias sumas, teigia Microsoft vadovas. Tikėtina, jog Windows Phone populiarumą galėtų paskatinti ir firminis Microsoft Surface išmanusis telefonas, kuris, anot gandų, jau testuojamas kompanijos inžinierių.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos