Steve Wozniak įgarsins savo paties personažą naujame iOS žaidime


Vienas iš korporacijos Apple įkūrėjų Steve Wozniak nuo šiol bus garsus ne tik savo „bedugne“ pramintos kuprinės turiniu, tačiau ir tuo, jog pasirodys iOS skirtame projekte Danny Trejo’s Vengeance „Woz with a Coz“ kaip žaidybinis personažas.

Tai bus 8 bitų veiksmo žaidimas, kurio debiutas numatytas lapkričio 22 d. „Obuolinių“ produktų ekranuose šalia Steve Wozniak bus galima pamatyti ir aktorių Danny Trejo, kuris suvaidino pagrindinį vaidmenį filme „Machete“. Kalbama, jog žaidime abu herojus bus galima pamatyti vienu metu. Šis projektas taps reklaminiu žaidimu, kuris pristatys kriminalinį veiksmo filmą „Vengeance“ („Kerštas“), kuriame pagrindinį vaidmenį atliks tas pats Danny Trejo, tik jau be Steve Wozniak.

Žaidime abu herojai apsijungs, kad išgelbėtų vieno iš Apple įkūrėjo žmoną Janet, kurią vieną ramų vakarą buvo pagrobta banditų gaujos. Apie projektą, deja, žinoma labai nedaug: teigiama, kad veiksmas vyks mieste Fusion City, o pačiame žaidime, natūralu, bus labai daug veiksmo.

Priminsime, jog Danny Trejo’s Vengeance „Woz with a Coz“ kūrimu užsiima ITN Flix ir React Games. Savo ruožtu, leidėjai primena, jog žaidime taip pat bus galima pamatyti muzikantą Baby Bash ir MMA kovotoją Rashad Evans. Gaila, apie kainas ir galimo perkėlimo į kitas žaidimų platformas datos kūrėjai nepraneša.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos