Microsoft pripažįsta, kad Surface pasiekimai yra kuklūs


Kompanija Apple retai kada slepia savo produkcijos pardavimų apimtis, net jei bendroje pardavimų apimtyje tenka slėpti nelabai džiuginančią statistiką, kaip tai įvyko su neseniai debiutavusiais iPad mini ir iPad 4. Turint omenyje gana kuklias Microsoft partnerių prognozes dėl Windows RT, būtų įdomu sužinoti, kaip sekasi Microsoft pardavinėti savo firminį planšetinį kompiuterį. Kol kas apie tai galima spręsti iš kompanijos vadovo Steve Ballmer trumpų komentarų, pasakytų leidiniui Le Parisien.

Taigi Microsoft generalinis direktorius prisipažino, jog planšetinis kompiuteris Surface pasižymi gana kuklia paklausa, tačiau kompanija daug tikisi iš šios serijos modelių su operacine sistema Windows 8 bei Intel procesoriais. Ši Surface modifikacija turėtų pasirodyti 2013 m. pradžioje. Akivaizdu, jog pirmos kartos Surface pirkėjus atbaido ne tik gana didelė kaina, tačiau ir programinės platformos specifiškumas, kuriai nesukurta pakankamai daug aplikacijų.

Savo ruožtu, viena iš stipriųjų antrosios Surface modifikacijos pusių, Steve Ballmer nuomone, bus didesnės raiškos ekranas – 1920 x 1080 taškų vietoje Surface RT esančių 1366 x 768. Tiesa, čia reikėtų paminėti tą patį kainos faktorių, kuris šiuo atveju bus dar didesnis. Tad visai tikėtina, kad dabartinis nedžiūgavimas išliks ir kitąmet. Ar taip bus iš tikrųjų, parodys tik laikas.

Vienas komentaras

  1. Saulius parašė:

    Druniai… Uzsikelia kaina ir paskui stebisi, kodel toks produktas nera perkamas, ipac kai cia RT, ir softo nera daug jam kolkas…


Kitos kategorijos naujienos