Microsoft Surface tiekimo apimtys dvigubai mažesnės, nei tikėtasi


Kuklių platformos Windows RT ir planšetinių kompiuterių Surface pasiekimų, panašu, nepasiruošusi pripažinti tik pati kompanija Microsoft, kuria visai patenkinta savo „inovacijų lygiu“, o ateityje kompanija mato save ne tik kaip programinės įrangos, tačiau ir kaip aparatinių sprendimų gamintoją bei paslaugų tiekėją. Kai kurie šaltiniai nenustoja kalbėję, jog planšetinio kompiuterio Surface RT pardavimai tikrai nepasieks norimų aukštumų.

Štai visuomet viską žinantis taivaniečių resursas DigiTimes, nurodydamas savo šaltinių komponentų gamintojus, praneša, jog Microsoft sumažino Surface RT planšečių užsakymų kiekį šiems metams nuo 4 mln. iki 2 mln. vienetų. Kaip žinia, tokios kompanijos kaip ASUS, Dell ir Samsung, taip pat pristatė savo sprendimus su Windows RT, tačiau jų pardavimų mastai jų gamintojams taip pat nekelia didelio optimizmo.

Šaltinis tvirtina, jog vangūs planšetinių kompiuterių Surface RT pardvimai netgi gali paspartinti versijos Surface Pro su operacine sistema Windows 8 anonsą. Manoma, jog tai gali įvykti dar šių metų gruodžio mėnesį. Be to, kompanija Microsoft gali sumažinti šio planšetinio kompiuterio suplanuotą kainą, kad būtų pritraukta papildomai vartotojų. Tiesa, toks žingsnis gali neigiamai paveikti partnerių nuotaikas, kurie bus priversti išleisti planšetes su Windows 8 Pro be panašių „saldainiukų“. Turbūt nereikia sakyti, tokie Microsoft veiksmai gali greitai palikti ją vieną Windows planšečių  fronte.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos