Išmaniųjų telefonų su BlackBerry 10 gamyba prasidės gruodį


Kad kompanija RIM būtų ištraukta iš krizinės situacijos, BlackBerry 10 turi labai nustebinti

Šaltinių teigimu, Taivano elektronikos gamintojai jau gruodžio mėnesį pradės gaminti komponentus, kurie bus skirti RIM išmaniesiems telefonams su operacine sistema BlackBerry 10. Tarp tokių kompanijų minimos Silitech Technology ir Ichia Technologies, kurios atsakingos už klaviatūras ir korpusas (o kartu atsakingos už nutekintą informaciją). Savo ruožtu, ODM gamintojas Wistron užsiims minėtų įrenginių surinkimu.

Kanadiečių kompanija RIM jau pareiškė apie ketinimus 2013 m. sausio 30 d. specialiame renginyje anonsuoti mobilią operacinę sistemą BlackBerry 10. Tikėtina, kad tą pačią dieną visuomenei bus parodyti ir išmanieji telefonai – monoblokas su sensoriniu ekranu bei modelis, kuris turį įprastą BlackBerry telefonams QWERTY klaviatūrą.

Beje, naujienų agentūrai Reuters kompanijos RIM vyriausiasis operacinis direktorius Kristian Tear, anksčiau darbavęsis korporacijos Sony Ericsson viceprezidento poste, pažadėjo, kad naujieji išmanieji telefonai prekyboje pasirodys gana greitai po BlackBerry 10 anonso.

Kanadiečių kompanijos teigimu, naujuose mobiliuose įrenginiuose bus atsižvelgta į BlackBerry vartotojų pageidavimus. Nauji modeliai dirbs greičiau nei dabartiniai BlackBerry telefonai, o kartu labai svarbu ir tai, jog jie galės pasinaudoti gana dideliu aplikacijų katalogu. Kiek anksčiau jau buvo pasirodžiusi informacija, jog „protingus“ įrenginius su BlackBerry 10 jau testuoja apie 50 mobiliojo ryšio operatorių visame pasaulyje, taigi pasiruošimas vyksta pilnu tempu.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos