The Elder Scrolls Online 10 minučių vaizdo klipas


MMORPG žaidimo The Elder Scrolls Online kūrėjai Internete išplatino tikrai informatyvų vaizdo klipą, kuris leidžia susidaryti pirminį įspūdį apie aukščiau minėtą projektą. Pastarasis, prodiuserių teigimu, turėtų pritraukti ne tik legenda tapusios The Elder Scrolls serijos gerbėjų, tačiau ir MMORPG mylėtojų dėmesį.

Beveik 10 minučių trunkančiame vaizdo klipe galėsite sužinoti apie socializacinį aspektą (nebus jokių skirstymų į serverius – visi personažai žaidime pasirodys iš vieno „super serverio“), bandymus išsaugoti gerai atpažįstamus The Elder Scrolls serijos bruožus (įskaitant karinę sistemą) ir t.t. Prodiuseriai mums žada tikrai gražų virtualų pasaulį, kurį kiekvienas žaidėjas galės su malonumu tyrinėti ilgas valandas. Teigiama, jog The Elder Scrolls Online veiksmo laikas vyksta 1000 metų prieš Skyrim įvykius. Žaidėjai galės pasinaudoti 9 rasėmis, tuo tarpu klasių atžvilgiu mums bus pasiūlyta lanksti vystymo sistema (galėsite pamatyti burtininką su dvirankiu kardu, vaistininką ir vagį viename ir pan.).

Aišku, nemažai dėmesio bus skirta ir PvP režimui: čia mes pamatysime rūmų ir teritorijų užgrobimus, įvairių karinių mašinų, tame tarpe ir katapultų naudojimą… Trumpai tariant, kūrėjai tikrai moka intriguoti. O mes, tuo tarpu laukiame: The Elder Scrolls Online planuojama išleisti 2013 metais (deja, tikslesnės datos kūrėjai neišduoda).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos