THQ skendi nuostoliuose, keli svarbūs projektai atidėti


Maskviečiai ir taip gali pasidžiaugti savo metro požemiais, o kitiems teks palaukti iki kovo mėnesio.

Leidėjas THQ publikavo savo antrojo finansinio ketvirčio ataskaitą, iš kurio galima matyti, jog dėl prastos padėties kompanija užlaiko dviejų didelių projektų debiutą.

Buvo planuojama, kad šaudyklė Metro: Last Light ir realaus laiko strategija Company of Heroes 2 pasirodys 2012 m. pabaigoje (arba kitų metų pačioje pradžioje). Tačiau nieko panašaus nebus: „Anksčiau 2013 m. kovo mėnesio žaidimai tikrai nepasirodys“. Užlaikymo priežasties leidėjai neįvardijo, pareiškė tik tiek, kad kūrėjams reikia daugiau laiko.

Kaip įprasta, nėra ir tikslių datų, todėl užlaikymas greičiausiai yra ne paskutinis, ypač atsižvelgiant į tą faktą, jog THQ išgyvena ne pačius geriausius laikus. Veiksmo projektas Darksiders II, iš kurio buvo tikimasi tikrai daug, vilčių nepateisino: pardavimai siekia vos 1,4 mln. kopijų. Tokiu būdu, kompanijos pajamos per paskutinį ketvirtį siekė tik $107,4 mln. (prieš metus per analogišką laikotarpį – $146 mln.). nežiūrint į išlaidų sumažėjimą, leidėjas vis dar kenčia nuo nuostolių, kurie praėjusį ketvirtį sudarė $21 mln.

Taigi ko mes turėsime dar gerokai palaukti? Metro: Last Night yra kuriamas ukrainiečių studijos 4A Games. Mūsų laukia šaudyklės Metro 2033, pasirodžiusios 2010 metais, pratęsimas. Po pasaulinės apokalipsės žmonės slepiasi Maskvos metro tuneliuose. Artiomui, t.y. mums, reikia surasti paslaptingąjį Kalinį, kuris padės žmonijai išgyventi. Iš platformų minimos PC, Playstation 3, Xbox 360 ir Wii U.

Tuo tarpu Company of Heroes 2 – tai istorinė realaus laiko strategija, kuri mus nukels į II Pasaulinį. Antroje projekto dalyje studija Relic Entertainment daugiausiai dėmesio skirs Rytų frontui ir Raudonosios armijos veiksmams. Mums pažadėti mūšiai prie Stalingrafo, Smolensko, Maskvos, Kursko ir t.t. Žaidimas bus skirtas tik PC platformai.

Būtų gaila šių projektų, tačiau panašu, jog THQ užtikrintai žengia bankroto link. Daugelio analitikų teigimu, blogi finansiniai rezultatai, atleidimai, restruktūrizacija ir panašūs desperatiški veiksmai kalba patys už save.

2 komentarai (-ų)

  1. Gediminas parašė:

    oj negerai, labai negerai. Taip laukiu Company of heroes 2.

  2. BigR parašė:

    Manau, kad Metro: Last Night taps ju issigelbejimu,galbut.


Kitos kategorijos naujienos