Ultrabookai – transformeriai kitąmet bus populiariausi


Istorinis JAV vartotojiškos paklausos maksimumas paprastai būna „juodąjį penktadienį“, kuris šiemet bus šiandien, lapkričio 23 d. Resursas DigiTimes tvirtina, jog šiais metais šventinių išpardavimų sezonas taps tiesos momentu ultrabookų atžvilgiu, kadangi šių pardavimų rezultatai leis gamintojams įvertinti, kokie produkcijos tipai yra paklausiausi.

Šiame kontekste daugiausia klausimų susiję su Windows 8 ir sensorine sąsaja. paskutinysis faktorius ultrabooko kainą padidina iki 270 litų, ir jei daugumai vartotojų tokia priemoka nepasirodys motyvuojanti, tai ir nešiojamų kompiuterių su sensoriniu ekranu artimiausiu metu greičiausiai nepamatysime. Gamintojų nuomone, populiariausi „transformerių“ kategorijoje turėtų būti ultrabookai su prijungiama klaviatūra, kadangi jie yra pakankamai patogūs eksploatacijos metu, turi pakankamai patikimą konstrukciją ir viena iš mažiausių savikainų.

Ekspertų teigimu, po to, kai publika „pasisotins“ sensoriniais ekranais, pradės populiarėti įrenginiai, leisiantys su kompiuteriu sąveikauti balsu. Šiuo atveju kalbama apie nešiojamus kompiuterius, kadangi išmaniųjų telefonų segmentas jau seniai geba atpažinti balso komandas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos