Reperis Will.i.am pavertė iPhone „genialiu telefonu“


Reperis Will.i.am iš grupės The Black Eyed Peas (BEP) sugalvojo pasinaudoti neblėstančio išmaniojo telefono iPhone populiarumo banga ir pristatė specialius aksesuarus, kurie Apple produktą paverčia „genialiu telefonu“. Aksesuaras praplečia telefono fotografavimo galimybes, o išorę padaro panašią į fotoaparato su keičiamais objektyvais bei galinga blykste. Komplekte bus galima rasti trijų tipų objektyvus – Clear Glass, Macro ir Fish-Eye.

Šiuo metu iš Europos šalių aksesuarai „i.am+“ prieinami D. Britanijos gyventojams, čia pasiūlyti keli variantai – foto.sosho C.4 (kaina apie 840 lt) ir retro versija foto.sosho V.4 (kaina apie 1260 lt). Pastarasis variantas gali pasiūlyti QWERTY klaviatūrą su LED mygtukų pašvietimu. Tam, kad iPhone su aksesuaru veiktų korektiškai, reikės įdiegti specialią aplikaciją.

Kitų metų pradžioje bus galima išvysti dar keletą šios serijos aksesuarų – foto.sosho V.5 ir daug brangesnį su slankiojančia klaviatūra foto.sosho L.5. Abu jie bus skirti išmaniajam telefonui iPhone 5 bei leis vartotojams mėgautis 14 MP raiškos kamera, 5x optiniu priartinimu bei keičiamais objektyvais. Kol kas jų kaina nėra žinoma (galima spėti, kad už jų kainą bus galima įsigyti neblogą veidrodinį fotoaparatą), tačiau visai tai orientuota į mados besivaikančius pirkėjus, kuriems „i.am+“ kaina bus ne itin svarbi.

3 komentarai (-ų)

  1. ix ix ix xixixix xaxaaa..... parašė:

    Priklijavo fotoparata prie iphono, juokingiau negali buti. Kaip tik vakar per discovery rode, kaip atsirado pirmi telefonai su fotokamera – o gi taip pat kaip cia, t.y. vienas vyras noredamas nufotografuoti savo vaiko gimima, sesdamas i savo automobili sumaste prijungtu savo fotokamera prie telefono, prijunge kazkokiu laidu, rastu toje pacioje masinoje nu ir kazkokiu budu pavyko nufotografavus tiesiai ikelti i telefona ta nuotrauka. Aisku tai buvo du atskiri irenginiai telefonas ir kamera sujungti laidu nu bet zodziu esme pagavot 😀 cia yra siek tiek info apie sia sitacija en.wikipedia.org/wiki/Camera_phone#History

  2. GAndrius parašė:

    Debilizmas…


Kitos kategorijos naujienos