Windows 8 pardavimai – ne viskas taip, kaip Microsoft tikėjosi


Resursas  Winsupersite, remdamasis informacija iš „anoniminių, tačiau patikimų šaltinių“, praneša, jog operacinės sistemos Windows 8 vyksta ne taip sklandžiai, kaip buvo tikėtasi anksčiau.

Iš oficialių šaltinių žinoma tik tiek, jog kompanijai iš Redmondo pavyko realizuoti keturis milijonus naujos operacinės sistemos atnaujinimų, tačiau detalesnės statistikos korporacija, deja, nepateikė. Jei tikėtume šiuo metu pateikiama informacija, Microsoft vadovybės deklaruojamos garsios frazės apie būsimus milijonus parduotų kopijų iki šių metų pabaigos atsimuša į nepalankių faktų sieną: Windows 8 pardavimų rodikliai ne tik kad nedidėja, bet netgi mažėja.

Prasti pardavimų rodikliai verčia korporaciją Microsoft kaltinti asmeninių kompiuterių gamintojus, kadangi programinės įrangos giganto manymu, šie (OEM sistemų gamintojai) nėra labai jau aktyvūs. Savo ruožtu, įvairių rinkos analitikų teigimu, paruoštų pardavimui sistemų su Windows 8 skaičius yra žymiai mažesnis, nei su operacine sistema Windows 7, tačiau vargu, ar Microsoft reikėtų skųstis produktų su nauja OS trūkumu, kadangi visi didieji kompiuterių gamintojai jau yra pristatę sistemas su naujausia programine platforma.

Be to, nedidelį (bet neigiamą) vaidmenį atliko ir Windows padalinio prezidento Steven Sinofsky pasitraukimas iš užimamų pareigų, tuo tarpu daug kam šis žmogus asocijavosi su Windows 8 pardavimais bei plėtra. Galiausiai yra tokia Microsoft nepalanki aplinkybė, kaip išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių spartus populiarumo augimas, o šie tikrai neigiamai veikia tradicinių asmeninių kompiuterių pardavimus

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos