Windows 8 spraga leidžia piratinę kopiją paversti legalia


Dar nesuspėjo pirmieji operacinės sistemos Windows 8 pirkėjai pasidžiaugti savo naujuoju pirkiniu, o staiga paaiškėjo, jog jie galėjo tą patį gauti ir nemokamai. Resursas WindowsWave praneša, jog rimta saugumo spraga leidžia aktyvuoti piratinę operacinės sistemos kopiją, gautą iš bet kurio torrent resurso, ir naudotis ja legaliai be ypatingų pastangų. Įdomiausia yra tai, jog visa tai padaryti padeda pačios Microsoft sukurta Windows Media Center atnaujinimų sistema.

Taigi kad gautume legalios Windows 8 patiekalą (be jokių apribojimų laiko atžvilgiu), mums prireiks keleto magiškų ingredientų, kuriuos reikia sumaišyti atitinkama seka. Po to, kai įdiegiame operacinę sistemą, įvedę bet kokį po ranka pasitaikiusį aktyvacijos raktą, o taip pat aktyvavę visa tai per KMS (Key Management System) sistemą, reikia parsisiųsti ir įdiegti Windows Media Center atnaujinimą, kuris iki 2013 m. sausio 31 d. kompanijos Microsoft platinamas nemokamai. Štai ir viskas – galima mėgautis legalia kopija.

„Stebuklas“ tame, jog dėl Microsoft kūrėjų kaltės Windows Media Center diegimo metu Windows 8 piratinė kopija staiga legalizuojasi, tuo tarpu pačios operacinės sistemos legitimumas netikrinamas. Visa tai vyksta todėl, jog unikalus WMC aktyvacijos raktas, nemokamai gaunamas iš Microsoft, pakeičia jūsų įvestą raktą, kurį panaudojote OS diegimo metu, o ką tai reiškia, jau papasakojome. Žinoma, tai nereiškia, kad čia vyksta piratavimo skatinimas, tačiau nepaminėti šio skaudaus antausio, kurį Microsoft skėlė pati sau, tikrai nebuvo galima.

3 komentarai (-ų)

 1. Tadas parašė:

  Na tai ką – einu „pirkt“ Windausų 😀

 2. ERROR parašė:

  seniai galima legalizuotis per skype be Windows Media Center

  • Zbignevas parašė:

   Gal galima kokią nuorodą, ar trumpai gal gali papasakot esmę?


Kitos kategorijos naujienos