Vienas iš prekybos tinklų pripažįsta, kad Windows 8 – „išmušanti iš vėžių“


Po naujos Microsoft operacinės sistemos pasirodymo nuolat netyla kalbos apie Windows 8 vartotojo grafinę sąsają. Jei sensorinius ekranus turinčių kompiuterių atveju nauja išvaizda yra visai suprantama, tradicinių asmeninių kompiuterių atveju – tai labai ginčytinas žingsnis, kuris kelias audras ne tik tarp paprastų vartotojų, bet ir ekspertų. Aišku, daugumoje atvejų girdimas nepasitenkinimas, o šią daugumą puikiai atspindi vieno iš JAV parduotuvių tinklo Staples reklama.

Gana trumpas reklaminis klipas aiškiai kalba apie vieną vartotojus trikdantį dalyką – Windows 8 vartotojo sąsają su „gyvomis plytelėmis“. Teigiama, jog daugelis naujovių vartotojus tiesiog išmuša iš vėžių, todėl reikalingi specialūs mokymų kursai, skirti „iškristalizuoti“ naujosios OS darbo principus ir naujas funkcijas.

Aišku, siūlydamas visiems kompiuterių su Windows 8 pirkėjams nemokamas konsultacijas, prekybos tinklas taip siekia pritraukti daugiau vartotojų. Antra vertus, tokia reklama turėtų „traukti per dantį“ pačią Microsoft, kuriai tarsi siunčiamas ženklas, jog kažkas su jos operacine sistema yra tikrai negerai. Galbūt programinės įrangos gigantas pagaliau sugražins visiems įprastą darbastalį su Start mygtuku ir atitinkamu meniu? Juolab, kad galybė užklausų paieškos sistemose apie „pradangintą“ tradicinę išvaizdą tiesiog rėkte rėkia apie tokios funkcijos poreikį.

8 komentarai (-ų)

 1. Žmogeliukas parašė:

  Man juokas ima… Kiek tenka skaityti apie Windows 8 OS ir jos „Start“ pradžios ekraną – susidaro įspūdis, kad arba žmonės yra nemokšos, arba net nenori perprasti kas ir kaip (: Įsidiegiau naująją Win8, bet nei kiek nesutrikau, viskas joje aišku kaip 2×2=4 ! Ir tikrai nepatyriau jokių nepatogumų, kad neš. komp. yra be „touchscreen’o“ puikiai viskas valdoma ir pelioku(: Mokykitės ir klestėkite.

  • Leons parašė:

   Pritariu 🙂 Visad galvojau, kad tie Live Tiles turėtų būti retard-proof, bet panašu, kad žmonės visam gyvenimui sugeba išmokt tik vieno tipo OS interfeisą:)

 2. Nemanau parašė:

  cia tik nuolatines bereikalingos kalbos apie windows 8 sunkumus. Cia viskas paprasta ir matosi, kad zmonems patinka. Visuose prietaisuose pradzioje reikia siek tiek igudziu ir analizes. Si neisimtis, bet tuo paciu ir viskas aisku. Ka reikia ismokti tai susirasti kaip pereiti i paprasta sasaja.

 3. Karvė parašė:

  Žmonėms gyvenimas sugriūna, kai FB pakeičia savo UI, ko norėti kai pasikeičia visa OS. Jie nepratę mokytis ar prie kažko prisitaikyti, net jei tai vėliau padidins jų patogumą.

  Aišku Microsoft irgi rizikingai elgiasi nepalikdama alternatyvos sugrįžti prie senojo Desktop, bet gal taip ir geriau – jei paliktų seną, tai visi juo ir naudotųsi.

 4. Remigijus parašė:

  Aš pritariu, tas pats buvo ir su Office 2003, kai reikėjo daugeliui pereiti prie Office 2007 ar 2010, dauguma kolegų ir klientų, skundėsi, kad nepatogu ir pan. Bet kai pripranta ir perpranta, jie nebelinkę sugrįžti prie to senojo Office 2003, čia panašiai ir su OS.
  Visokių žmonių yra, kiti linkę prie to pokyčio prisidėti, kiti linkę prie to pačio likti iki gyvenimo galo…

  • ZeroFM parašė:

   Biuruose , darbovietėse ir panašiai tu ESI PRIVERSTAS prisitaikyt , nes atnaujino ir fsio neturi kur dėtis . Pačiam labai knieti įsirašyt ir įdomu ar šeimos nariai mokės naudotis Win 8 . Kai pakeičiau XP į Win 7 jokių problemų nekilo . O jei išmėginsiu tai būtinai nufilmuosiu kaip ,,sekas“ naudotis nauja OS šeimos nariams.

   • thermal parašė:

    kiek stebėjau migraciją nuo winxp į win7, tai useriams patiko graži aplinka, user friendly ir svarbiausia automatinis problemų sprendimas. su win8 dar mažai pavyzdžių, bet su start meniu, kur daug skundžiasi, tai minučių reikalas sutvarkyti – google į rankas ir viskas išsprendžiama. visa kita – kaip ir win7, problemų nematau

 5. edvardmeister parašė:

  Puiki operacine sistema, jokiu nepatogumu…tiesa, pradzioj idejau ta start migtuka, bet po keliu dienu pasalinau. Gal siek tiek erzina Skype, kad negalima failu persiust, tenka nauduotis desktopine versija


Kitos kategorijos naujienos