Windows Phone 7.8 turėtų pasirodyti tik 2013 m. I ketvirtyje


Dar prieš mobilios operacinės sistemos Windows Phone 8 anonsą korporacijos Microsoft atstovai leido suprasti, jog dabartinių išmaniųjų telefonų su Windows Phone 7.5 savininkai naujausios programinės platformos tikrai negaus. Vėliau nusiminusius vartotojus buvo paskubėta nuraminti: atnaujinimas bus, tik jis vadinsis Windows Phone 7.8, kuris turės nemažai funkcijų, kurios gali pasigirti jau debiutavusi „aštuoniukė“. Aišku, visi atnaujinimo laukė pasirodant kartu su WP8 telefonais, bet to neįvyko.

Savaime suprantama, vartotojai ėmė atakuoti Microsoft su klausimais, kada gi bus gautas žadėtasis atnaujinimas. Galų gale tam tikrą atsakymą pagaliau pateikė Microsoft Brazilijos padalinio atstovai. Šie savo oficialioje Twitter paskyroje publikavo žinutę, kuri teigia, kad šios šalies Windows Phone 7.5 mobilių įrenginių savininkai atnaujinimą WP 7.8 gaus tik 2013 m. I ketvirtyje. Pastaroji informacija pasirodė tuomet, kai buvo paprašyta patikslinti atnaujinimo debiuto rinkoje datą.

Tiesa, po Microsoft atsakymų vis dar nėra aišku, ką tiksliai turėjo omenyje programinės įrangos giganto atstovas: Windows Phone 7.8 kitąmet pasirodys visame pasaulyje, ar tik Brazilijoje, lieka neaišku. Todėl vėl reikia apsišarvuoti kantrybe ir laukti oficialaus Microsoft komentaro (galbūt net iš naujosios Windows padalinio vadovės Julie Larson-Green), kadangi anksčiau kompanija iš Redmondo žadėjo atnaujinimą dar šiemet (juolab, kad Kinijoje jau buvo pastebėtas Nokia Lumia 900 su Windows Phone 7.8)

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos