Windows Phone 7.8 ir Nokia Lumia 510 pasirodė naujame vaizdo klipe


Kaip jau žinome, su Windows Phone 7 ir 7.5 versijomis dirbantys išmanieji telefonai negaus atnaujinimo iki Windows Phone 8, o tai ne juokais supykdė mobilaus įrenginio su šia operacine sistema vartotoją. Vis tik Microsoft ne veltui kalbėjo apie tai, jog jai svarbus kiekvienas jos klientas, todėl ruošia atnaujinimą Windows Phone 7.8, kuris atneš naują namų ekraną, patobulintą darbą su kamera, naujas Wi-Fi galimybes, dinaminius vaizdus blokavimo ekrane ir daug kitų pokyčių.

Kad naujovės debiutas jau ne už kalnų, pademonstravo naujas vaizdo klipas, kuriame matyti Windows Phone 7.8 build 8858 platforma. Vaizdo klipe matyti kai kurios funkcijos – trijų dydžių „gyvosios plytelės“, dinamiškai atnaujinamas blokavimo ekranas Bing ir t.t.

Aišku, nieko ypatingai naujo atnaujinime nepamatysime, juolab, kad Microsoft nesistengė netgi atnaujinti integruotos naršyklės Internet Explorer 9 iki versijos 10. Aišku, viskas buvo motyvuota tuo, jog senesni WP telefonai tiesiog nėra techniškai tokie galingi, kad būtų galima diegti naujausią Interneto naršyklę.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos