Microsoft: Windows Phone 7.8 pasirodys 2013 m. I pusėje


Nors kai kurie šaltiniai jau garsiai kalbėjo, kad Windows Phone 7.x turintys išmanieji telefonai tuoj tuoj gaus atnaujinimą Windows Phone 7.8, tačiau kompanija Microsoft šias viltis išsklaidė: korporacija oficialiai pranešė, jog naujo operacinė sistema debiutuos tik 2013 m. pradžioje. Programinės įrangos atstovų teigimu, atnaujinimas turės tokias galimybes, kaip darbastalio ikonų dydžių keitimas ir naujos blokavimo ekrano funkcijos. Kartu pridurta, jog WP 7.8 bus prieinama maksimaliai didžiausiam mobilių įrenginių kiekiui.

Akivaizdu, jog tai reiškia, kad operacinę sistemą gaus ne visi Windows Phone 7 įrenginiai. Windows Phone padalinį kuruojantis viceprezidentas Terry Myerson pranešė, kad nauji modeliai su Windows Phone 7.8 jau debiutuoja visame pasaulyje. Tokiu būdu, išbandyti atnaujinimą bus galima visai greitai, tačiau turintys senesnes Windows Phone versijas turės šiek tiek palaukti.

Iš kitų WP 7.8 ypatybių galima paminėti dvidešimt naujų spalvinių temų, taip pat blokavimo ekrano vaizdu pasirinkti „Dienos atvaizdą“ iš paieškos sistemos Bing. Kartu atsiras ir ta funkcija, kuri šiuo metu prieinama tik Windows Phone 8 vartotojams – tai taip vadinama „A1B2C3“ blokavimo sistema, kuri leidžia apsaugoti telefoną su įjungta Exchange elektroninio pašto sinchronizacija nuo atsitiktinių atsijungimų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos