Žaidėjai ėmė rinkti parašus už GTA 5 versiją PC platformai


Niekam ne paslaptis, jog šiuo metu galima rezervuoti tik žaidimų konsolėms XBOX 360 ir PS3 skirtą Grand Theft Auto 5 versiją. Tokia situacija tikrai netenkina šios serijos gerbėjų, juo labiau, kad savo laiku Rockstar atstovai buvo užsiminę apie galimybę sukurti PC platformai skitą GTA 5. Kad kūrėjai nepamirštų savo užuominų, žaidėjai nusprendė surinkti kuo daugiau parašų po peticija, kurią šiuo metu palaikė jau virš 40 tūkst. žmonių.

Kol kas tiksliai žinoma, jog Grand Theft Auto 5 nebus skirtas naujos kartos žaidimų konsolėms, kadangi naujam projektui pilnai užtenka ir dabartinių pajėgumų, kurios neva yra pačiame jėgų žydėjime. Vis tik jei pažvelgtume į istoriją, Rockstar visuomet išleidžia PC platformai skirtą versiją, tačiau tik po kurio laiko, kai „grietinėlė nugriebiama“ su konsoliniais variantais. Per paskutinius metus PC platformos nepasiekė tik vesternas Red Dead Redemption.

Priminsime, kad penktoje GTA serijoje bus iš karto trys pagrindinai herojai, taip pat galybė šalutinių misijų, daugybė transporto priemonių ir kitokių personažų. Visa tai bus patalpinta į didžiausią per visą Grand Theft Auto lokacija, kurią žaidimų gerbėjai galės įvertinti 2013 m. pavasario pirmoje pusėje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos