ZTE U950 su keturių branduolių Tegra 3 ir 4.3“ ekranu kainuoja $160


Jei pagalvojote, kad FACEIT sumaišė lapkričio mėnesį su balandžiu, tai smarkiai klystate. Toks išmanusis telefonas iš tikrųjų jau egzistuoja, jis iš tikrųjų turi keturių branduolių nVidia Tegra 3 procesorių, o vartotojams jis kainuoja 999 juanius (tai yra maždaug $160, arba 430 lt). Savo ruožtu, modelio U950 gamintoju yra ne koks nors Kinijos liaudies meistras –  dėdė Liao, o visai didelė ir gerai žinoma net ir už Kinijos ribų korporacija ZTE.

Be jau minėto procesoriaus, kuris dirba 1,3 GHz taktiniu dažniu ir kuris turėtų leisti parodyti deramą produktyvumo lygį, kitos ZTE U950 specifikacijos numato 4,3“ įstrižainės ekraną, 1 GB operatyvios atminties, 5 MP raiškos kamerą nugarinėje dalyje ir 0,3 MP raiškos kamerą priekyje.

Be viso kito išmanusis telefonas turi 2000 mAh talpos bateriją, operacinę sistemą Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Matyt, vienu iš didžiausių minusų reikėtų pripažinti vos 4 GB talpos integruotą duomenų kaupiklį. Prekyboje ZTE naujokas, kurio korpuso storis sudaro 9 mm, turi pasirodyti lapkričio mėnesį. Ar telefonas pasirodys ir Europos rinkoje, gamintojas šiuo metu nutyli.

Vienas komentaras

  1. Saulius parašė:

    Kaip uz tokia kaina, tai tikra puikus daiktas turetu buti.


Kitos kategorijos naujienos