2013 m. vasarį Intel parodys telefonams skirtus 22 nm procesorius


Nors dabartiniai Intel procesoriai Atom (Medfield) ir gaminami, naudojant 32 nm technologiją, visa tai nė kiek nestabdo noro kuo greičiau pasigaminti atitinkamų SoC mikroschemų su pažangiausiu technologiniu procesu. Pranešama, kad Intel jau planuoja pristatyti išmaniesiems telefonams skirtus 22 nm procesorius ateinančių metų vasario mėnesį.

intel_smartphone_platform_roadmap_2012_2014

Tikimasi, kad naujieji 22 nm procesoriai Merrifield bus parodyti vasarį prasidėsiančioje parodoje MWC 2013 (Barselona, Ispanija). Apie tai pranešė taivaniečių resursas DigiTimes, kaip šaltinį nurodydamas išmaniesiems telefonams skirtų komponentų gamintojus. Vasario mėnesį taip pat gali būti pristatyta ir pilnai sukomplektuota Intel Merrifield platforma, kuri pakeis dabartinius Medfield sprendimus.

Įdomu ir tai, kad parodoje MWC 2013 kompanija Intel ketina papasakoti apie išmaniesiems telefonams skirtus procesorius, pagamintus naudojant 14 nm technologinį procesą, tiesa, jie savo žygį į rinką pradės tik 2014 metais. Išmanius telefonus su savo procesoriais Intel ketina pradėti realizuoti per įvairių šalių mobiliojo ryšio operatorius, o tai pradžia taps besivystančių šalių rinkos. Tiesa, Intel neketina pristatyti išmaniųjų telefonų su savo prekiniu ženklu, visa tai bus palikta partneriams, tarp kurių gana aktyvi kinų kompanija Lenovo.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos